Що таке банкет?

Банкет – зручний спосіб організації сімейного чи корпоративного заходу. Наша кейтерингова компанія організує для Вас ресторанне обслуговування незалежно від того, де Ви збираєтеся відпочивати: вдома, в офісі, на природі.
Складемо банкетне меню, підберемо сервірування до тематики події та організуємо якісне кейтерингове обслуговування.
Замовити виїзний банкет – оптимальне рішення, якщо потрібно провести святкування на високому рівні. Наша команда повністю візьме на себе кейтерингове обслуговування у Львові, Карпатах та будь-якому іншому місці Західної України.

Події, які ми проводимо

 • Весілля
 • Спортивні заходи
 • Корпоративи
 • Новий рік
 • Дні народження, ювілеї
 • Хрещення
 • Випускні вечори
З Art Catering подача, різноманітність страв та банкетне меню знаходяться на рівні найкращих ресторанів Львову. Коли ми беремо в роботу Ваше замовлення, то робимо все можливе, аби допомогти Вам скоротити витрати, але при цьому не заощаджуємо на продуктах. Саме тому ми маємо постійних клієнтів кейтерингових послуг у Львові, які вже не уявляють як організувати виїзний банкет без нас. Закупівля продуктів, сервірування, оренда обладнання – вирішення цих питань Ви залишаєте нам.

Що входить у послугу "Бенкет"?

 • Приготування

  Їжа на святі – важливий фактор, від якого залежить загальна оцінка якості заходу. Тому ми виділяємо багато часу та уваги на банкетне меню і приготування основних страв на очах у гостей.

 • Обслуговування

  Офіціанти – це обличчя свята, їх професіоналізму наша кейтерингова компанія приділяє особливу увагу. Взаємодія команди налаштована так, щоб на святі все працювало, як годинник.

 • Інвентар

  Столи, стільці, посуд і весь інший інвентар, тобто оренда обладнання, яке потрібне для Вашого заходу, ми привеземо з собою. Вам залишається зустрічати та частувати гостей.

Процес роботи

Визначення кількості гостей

Це перше, що потрібно зробити для того, аби розуміти де, як та з чим проводити захід. Порахуйте кількість гостей по списку і ми визначимо скільки їжі вам необхідно.

Формування меню

Ми складаємо варіанти банкетного меню відповідно до формату заходу, Ваших смаків та бюджету. Традиційне меню включає 5 складових: холодні та гарячі закуски, салати, головна страва, десерт.

Формування ціни

Після ознайомлення та обговорення банкетного меню Ви обираєте для себе оптимальний варіант. Залишилося покликати гостей та обрати святковий одяг.

Оплата

Відбувається після погодження банкетного меню та всіх деталей або після дегустації. Ви вносите передоплату 50%, а в день замовлення оплачуєте решту суми.

Організація заходу

Складаємо з Вами або організаторами заходу таймінг. У день замовлення приїжджаємо на локацію, сервіруємо столи, офіціанти натирають посуд, забезпечуємо оренду обладнання та виїзну кухню.

Фото наших робіт

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Або Reset password